Tkalcovské stroje a zařízení a náhradní díly, Náhradní díly pro řízení a převodovku, Rostlinný a živočišný olej, Topný olej, Mazací olej, Elektrický materiál, Regulátor-stabilizátor napětí, Bazar, Prádelní výrobky, Vysavače, Ostatní, Aukce, Projekty související se službami, Pneuservis
astelux-srl.italiantrade.cz
ASTELUX srl
26, v. F.lli Rosselli
Belluno
321 00
internet:
www.asteluxsrl.com
K tradičním výrobkům patří i klasické obrazové rámy, napínací rámy, průmyslové a krycí lišty a brikety. Obrazové rámy se vyrábějí klasickou technologií. Obrazové rámy jsou rozděleny na blondelové, hladké, ozdobné, oválné, v různých rozměrech a barvách.
Máme vlastní rámovací službu, která provádí rámování obrazů. Čtyři reprezentační prodejny jsou určené jako sběrny zakázek pro rámování obrazů. Významný je také přínos pro rozvoj rámovacích služeb v České republice dovozem rámařské techniky a materiálů.